fbpx

E-Ticaret Patronu Eğitim Seti

[ux_slider type=”fade”][ux_banner height=”600px” bg=”3861″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.02)” bg_pos=”58% 63%”][text_box width=”70″ width__sm=”100″ animate=”flipInY” position_x=”50″ position_y=”50″]

Kendi işinizin patronu olmaya hazır mısınız…

[divider margin=”3px”]

BUGÜN KALAN HAYATINIZIN İLK GÜNÜ

[divider][/text_box][/ux_banner][/ux_slider] [ux_image_box img=”806″ image_width=”47″][ux_image id=”881″ width=”56″][/ux_image_box] [ux_products products=”14″ show=”featured”][row h_align=”center”][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″ align=”center”][title style=”center” text=”BEN KİMİM”]

1976 doğumluyum. İsmim Mustafa Kemal Koca. Çukurova Üniversitesi Bilgisayar programcılığı, İktisat fakültesi mezunuyum. Hali hazırda Sosyoloji 4. sınıf öğrencisiyim. Bir Holding bünyesinde 12 yıl muhasebe müdürlüğü, 3 yıl satış sonrası hizmetler sorumluluğu ve 6 yıl 120 kişilik satış pazarlama ekibini yönettim. Bu süreç içerisinde satış pazarlama eğitimleri verdim.

2012 yılında e-ticaret alanında da faaliyetlere başladım. Potansiyeli gördüğüm için 2016 yılında istifa ederek; hayallerim için, hedeflerim için e-ticaret sistemi ile yöneticilik gelirimden çok daha fazlası ile devam ediyorum.

Unutmayın bugün kalan hayatınızın ilk günü. Hayalleriniz için hedefleriniz için, ne kadar kazanacağınızı başkasının belirlemesi size de çok saçma geliyorsa doğru yerdesiniz.

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][title style=”center” text=”NELER YAPTIM”]

İlk olarak ek iş çerçevesinde instagram butikleri kurdum. Küçük çaplı ithal ürünlerin satışlarını yaptım. Gelirin sürekli artması ile istifa ederek komple e-ticaret sistemi için çalışmalara başladım.

Bu çerçevede; bir adet N11, iki adet GG, iki adet e-ticaret sitesi, instagram butikleri, facebook destekli satış çalışmaları yaptım. Tedarikçi firmalar ve ürün bulmakla alakalı geniş kapsamlı incelemeler yaptım.

Hali hazırda N11 de 80 bin, GG da 70 bin, GG da 10 bin, e-ticaret sitemde 25 bin, butiklerimde 25 bin ürünün aktif olarak satışını yapmaktayım. Yöneticilik maaşımın çok fazlasını sıfır stok maliyeti ile ve tam otomatik sistemler sayesinde kazanmaktayım.

Piyasadaki bilgi kirliliği ve ihtiyacı görerek, kazanmaya giden yolda tüm yaşadıklarımı ve kazanç metotlarını E-Ticaret Patronu Eğitim Setinde sizlerin beğenisine sundum.

HERKES FAYDALANSIN DİYE KISA BİR SÜRE İÇİN ÇOK UYGUN FİYATA. FIRSATI KAÇIRMA…

[ux_image_box img=”943″ image_width=”50″ link=”https://www.eticaretpatronu.com/product/e-ticaret-egitim-seti/” target=”_blank”][ux_image id=”854″ width=”51″ link=”http://www.eticaretpatronu.com/okuyucu-yorumlari/” target=”_blank”][/ux_image_box][/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][title style=”center” text=”EĞİTİM SETİ KİMLER İÇİN”]

EK İŞ YAPARAK KAZANMAK İSTEYENLER İÇİN: Herkes ek iş yapmak istiyor ama nasıl yapılır nasıl kazanılır bilmiyor. Sıfır sermaye ile sıfır risk ile güzel gelirler elde edeceğiniz sistemleri anlatıyoruz. Ev hanımları, öğrenciler, çalışanlar, emekliler; tamamen tecrübe edilmiş ve kazanan sistemleri adım adım uygulayarak başarıyı yakalayacaklar.

TAM ZAMANLI E-TİCARET YAPMAK İSTEYENLER İÇİN: Benim gibi kalan ömrünü özgür bir ortamda e-ticaret yaparak tam zamanlı kazanmak isteyen herkes için.

INSTAGRAM DA BUTİK AÇMAK İSTEYENLER İÇİN: Sadece instagramda butik açarak satış yapmak isteyen herkes için.

E-TİCARET SİTESİNİN SATIŞLARINI ARTIRMAK İSTEYENLER İÇİN: Hali hazırda e-ticaret sitesi olan ama satış yapamayan yada çok az yapan tüm girişimciler için.

FİZİKİ MAĞAZASI OLANLAR İÇİN: Fiziki mağazasında sattığı ürünleri e-ticaret ile satmak isteyen herkes için.

BÜYÜK PLATFORMLARDA MAĞAZA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN: N11, Amazon, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epttavm, Sanalpazar gibi büyük platformlarda satış yapmak isteyenler için.

HAYALLERİNE HEDEFLERİNE HİZMET ETMEK İSTEYENLER İÇİN: Saçma mesai saatlerinden kurtularak ve ne kadar kazanacağını kendin belirleyerek özgür ortamlarda çalışmak, kendi işinin patronu olmak isteyen herkes için.

ÖZGÜR YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN: Tamamen otomatik sistemler ile, deniz kenarında kumlara uzanırken yada yayla evinde çay içerken bile kazanmak isteyenler için.

Bu eğitim seti hayalleri olan herkes için.

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][title style=”center” text=”EĞİTİM SETİNDE NELER VAR”]

E-Ticaret Patronu eğitim setimizde ana amacımız bizim 5 yıllık süreçte yaşadığımız tüm tecrübeleri aktarmak. Size sadece uygulamak ve kazanmak kalıyor. Kısaca hayal satmıyoruz, tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

– Kuracağınız sistem ne olursa olsun ilk günden satış alacağınız ve kimsenin anlatmadığı taktikleri paylaşıyoruz.

– Tüm platformlarda ilk 5 mağaza arasına girmekle ilgili özel sırları paylaşıyoruz.

8 farklı kazanç sistemi anlatıyoruz. İster bir, ister birden fazla isterseniz de tamamını uygulayabilirsiniz.

Sermayeli ve sermayesiz tüm e-ticaret sistemlerini anlatıyoruz.

Stoklu veya stoksuz tüm sistemleri anlatıyoruz.

Firma sahibi olmadan yada firma ile yapılacak tüm e-ticaret sistemlerini anlatıyoruz

Ürün bulma konusunda problemi kökten çözüyoruz. Yaklaşık 4.000 toptancı firmayı inceleyerek, aktif ve verimli çalışan 375 adedini kategori bazında sunuyoruz.

Tamamen otomatik bir sistem ile ürün yayınlama ve diğer işlemlerin nasıl yapıldığını adım adım anlatıyoruz.

Minimum maliyet yada sıfır sermaye ile kurulacak tüm sistemleri anlatıyoruz.

– Pembe tablo sunmak yerine sistemlerin tüm artılarını eksilerini anlatıyoruz.

Uyguladığımız sonuç aldığımız kazandığımız, kazanmaya devam ettiğimiz tüm sistemleri adım adım mağaza referansları ile anlatıyoruz.

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”3″ span__sm=”12″][/col] [col span=”6″ span__sm=”12″][ux_image_box img=”875″ link=”http://www.eticaretpatronu.com/egitim-icerigi/”][/ux_image_box][/col] [col span=”3″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″]

HERKES FAYDALANSIN DİYE KISA BİR SÜRE İÇİN ÇOK UYGUN FİYATA. FIRSATI KAÇIRMA…

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [ux_image_box img=”943″ image_width=”50″ link=”https://www.eticaretpatronu.com/product/e-ticaret-egitim-seti/” target=”_blank”][ux_image id=”899″ width=”51″ link=”https://wa.me/905053862995″ target=”_blank”][/ux_image_box] [row][col span=”4″ span__sm=”12″]

Uygulamalı anlattığımız sistemler içinden bir yada birden fazlasını seçin.

[/col] [col span=”4″ span__sm=”12″]

Anlattığımız şekilde adım adım uygulayın.

[/col] [col span=”4″ span__sm=”12″]

İlk günden kazanmaya başlayın

[/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″]

Eğitim setini aldıktan sonra en kolay bölümü uygulamadır. 5 yıllık süreçte yaşadığımız tüm tecrübeleri, aksaklıkları, çözüm yollarını, satış artıracak taktikleri, başarılı olma sırlarını ekran görüntüleri ile adım adım anlattık.

Sizin yapmanız gereken;

1. Yapmak istediğini e-ticaret sistemini belirlemek: Bir yada birden fazla tercih edebilirsiniz hatta hepsini birden uygulayabilirsiniz.

2. Sistemle ilgili anlattıklarımızı uygulamak: Her sistem adım adım referans mağaza bilgileri ve ekran görüntüleri ile anlatılmıştır. Siz sadece uygulayın.

3. Kazanmanın keyfine varın: Uygulama sonrası daha ilk günden satış alarak; deniz kenarında kumlara uzanırken, yaylada kahve içerken, arkadaşlar ile maç izlerken, eşiniz ile yemek yerken gelen satışları izleyin.

Anlattığımız tüm sistemler tamamen otomatik olarak kurulmakta, ekstra zahmet minimuma indirilmektedir. Tek yapmanız gereken satışları almak ve işlem yapmak.

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [ux_image_box img=”943″ image_width=”50″ link=”https://www.eticaretpatronu.com/product/e-ticaret-egitim-seti/” target=”_blank”]

Hemen al, hemen oku, hemen uygula, hemen kazan…

 

 

[/ux_image_box] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][title style=”center” text=”PİYASADAKİ EĞİTİM SETLERİNDEN FARKIMIZ”]

Piyasada benzeri onlarca eğitim seti var ve maalesef ki çok ta işe yaramayacak yada zahmetleri, gizli maliyetleri ile uygulaması imkansız bilgileri çok fahiş fiyatlar ile veriyorlar. E-Ticaret Patronu Eğitim Setini yazmaktaki bir amacımızda; e-ticaret bilgilerine gerçekten ihtiyacı olan kişileri korumak. Farklara madde madde bakalım.

1. Uygulamadığımız sonuç almadığımız hiçbir konuyu, sistemi, yöntemi anlatmadık.

2. Sıfır sermaye ile bile kazanmaya başlamak nasıl olur anlattık.

3. Görünmeyen ve diğer eğitimlerde asla bahsedilmeyen konuları da anlattık ki nasıl bir işleyiş var bilesiniz.

4. Pembe tablo çizerek sadece kazançları değil bizim sistemlerde olan minimum riskleri de anlattık.

5. Eğitimi aldıktan sonra destek ücreti, aidat, komisyon gibi görünmez maliyetleri yüklemek yerine, tamamen bizden bağımsız çalışabileceğiniz sistemleri anlattık.

6. Aylık yapılan ciroyu kazanç gibi göstererek aldatma yoluna gitmedik. Ciro, maliyet, net kazanç döngüsünü en ayrıntılı şekilde anlattık.

7. 1 adet değil 8 adet farklı sistem anlattık.

8. Diğer eğitim setlerine vereceğiniz tutarın yarısı ile bile çok kazanacağınız sistemleri anlattık.

9. 5 yıldır uyguladık başardık kazandık ve anlattık.

10. Fahiş fiyatlar ile eğitim seti satmak yerine uygun fiyat ile herkes faydalansın istedik.

ÖNEMLİ NOT: AMAZON FBA İLE İLGİLİ MAKALEMİZİ BURAYA TIKLAYARAK MUTLAKA OKUYUNUZ…

 

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [ux_image_box img=”943″ image_width=”50″ link=”https://www.eticaretpatronu.com/product/e-ticaret-egitim-seti/” target=”_blank”][/ux_image_box] [ux_image_box img=”319″ image_width=”69″]

 

4405 satış 596.000 TL ciro % 100 mağaza puanı

[/ux_image_box] [ux_image_box img=”321″ image_width=”54″]

 

MAĞAZA BİLGİLERİMİZ EĞİTİM SETİMİZDE AYRINTILI OLARAK MEVCUTTUR

[title style=”center” text=”INSTAGRAM BUTİKLERİMİZ” tag_name=”h1″][/ux_image_box] [ux_image_box img=”323″ image_width=”56″][row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row][/ux_image_box] [ux_image_box img=”943″ image_width=”50″ link=”https://www.eticaretpatronu.com/product/e-ticaret-egitim-seti/” target=”_blank”]

Hemen al, hemen indir, hemen oku, hemen uygula, hemen kazan…

 

 

[title style=”center” text=”BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ” tag_name=”h1″][/ux_image_box] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″]

Her gün başladığında bir çok kişi yaşadığı hayatı değiştirmek istiyor, hayaller kuruyor, kendine hedefler belirliyor…

Maalesef ki çok az kişi; hayalleri ve hedefleri için harekete geçiyor. Gıpta ederek uzaktan izlediğimiz başaranlar, harekete geçenlerdir.

Ya siz; her gün hayaller kurup bekleyecek misiniz yoksa harekete mi geçeceksiniz?

 

E-Ticaret Patronu Eğitim Setini aldıktan sonra yada almadan önce bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim setini alanlara tamamen ücretsiz olarak desteğimiz devam edecektir.

Aklınıza takılan her konuyu mail adresimize yazabilirsiniz. Yoğunluğa göre kısa sürede cevaplanacaktır.

Ayrıca whatsapp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

email : info@eticaretpatronu.com

Whatsapp : 0.505.386 29 95

 

[/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [row][col span=”1″ span__sm=”12″][/col] [col span=”10″ span__sm=”12″][ux_image_box img=”899″ image_width=”55″ link=”https://wa.me/905053862995″ target=”_blank”][/ux_image_box]

Eğitim setimizi elimizden geldiğince anlattık, emin olun temin ettiğinizde çok daha fazlasını görecek, okuyacak, uygulayacaksınız.

Hayallerinize giden yola bir adım kaldı. En çok sorulan soruya cevap verelim; “neden bu kadar uygun fiyata”. bu konuyu setimde ayrıntılı anlattım burada da kısaca değinecek olursak; amacım eğitim setinden zengin olmak değil, uzun bir süreç yaşadım ve tecrübelerimi kazan kazan mantığı ile paylaşıyorum. Ne kadar çok kişiye ulaşırsam o kadar çok kazanırım. Bu sebeple 3 kitaptan oluşan E-TİCARET PATRONU EĞİTİM SETİNİ ÖZEL BİR FİYAT İLE SUNUYORUZ.

Piyasada çok daha az bilgili binlerce dolardan satanlardan farkımız, BİZ HAYAL SATMIYORUZ, BAŞARI YOLUNDA TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ.

Hayallerinize giden yolda, hedeflerinizi gerçekleştirmek için eşsiz bir kaynak sunuyoruz.

[row_inner][col_inner span=”2″ span__sm=”12″][/col_inner] [col_inner span=”8″ span__sm=”12″][ux_image_box img=”854″ link=”http://www.eticaretpatronu.com/okuyucu-yorumlari/”][/ux_image_box][/col_inner] [col_inner span=”2″ span__sm=”12″][/col_inner][/row_inner][/col] [col span=”1″ span__sm=”12″][/col][/row] [title style=”center” text=”E-TİCARET İLE İLGİLİ YAZILARIMIZ” tag_name=”h1″][blog_posts style=”normal” col_spacing=”small” columns=”5″ columns__md=”1″ slider_nav_style=”circle” slider_bullets=”true” posts=”50″ image_height=”56.25%”][ux_instagram_feed username=”eticaretpatronu” photos=”8″ type=”slider” columns=”8″]
Canlı WhatsApp Desteği